Wszystkie tematy

Co to jest płatność odroczona offline?

Aktualizacja:

21.09.2023

Płatność odroczona offline to forma transakcji, w której kupujesz coś stacjonarnie (lub korzystasz z usługi na miejscu, np. u fryzjera czy mechanika), a płacisz później.

Kup teraz, zapłać później

Buy Now Pay Later z aplikacją Wonga Pay to nie tylko zakupy online! Ten wygodny system płatności umożliwi Ci opłacenie także wizyty u fryzjera lub manicurzystki oraz zakupy w sklepach stacjonarnych. Gdziekolwiek jesteś, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i za co chcesz zapłacić – zawsze zrobisz to z Wonga Pay. Aplikacja jest prosta oraz intuicyjna. Wystarczy krótka rejestracja i możesz ruszać do sklepu!

Pobierz aplikację Wonga Pay

Odnawialny limit sposobem na udane zakupy – zawsze i wszędzie!

Planujesz zakupy i martwisz się o swój stan konta? Bez obaw – nawet jeśli nie masz aktualnie wystarczająco środków, możesz skorzystać z przyznanego Ci limitu kredytowego, który może wynieść nawet do 7 000 zł. Za taką kwotę z powodzeniem zapłacisz zarówno za ulubione perfumy, jak i nowy smartfon bądź skorzystasz z wyprzedaży w centrum handlowym!

Kiedy limit pojawi się na Twoim koncie?

Z płatnościami odroczonymi offline zapłacisz m.in. za:

• wizytę u fryzjera,

• zabiegi kosmetyczne,

• naprawę auta u mechanika,

• zakupy spożywcze – w dyskoncie, ale także w osiedlowym sklepie,

• kosmetyki w drogerii,

• nowe buty w centrum handlowym,

• paliwo na stacji benzynowej,

• masaż u fizjoterapeuty,

• karnet na siłownię.

Jak widzisz, ilość opcji jest ogromna!

Spłać w ratach lub w całości – jak wolisz!

Czeka Cię duży wydatek? Chcesz kupić nowy laptop do pracy lub chcesz zmienić wystrój swojego salonu? Z Wonga Pay to możliwe już dziś. Nie musisz od razu spłacać całości! Rozłóż kwotę na 5 rat (RRSO 130,43%). Wszystko załatwisz z poziomu aplikacji. Bez zbędnych komplikacji. Szybko i komfortowo. Przypomnienia o płatnościach w aplikacji sprawią, że nic Ci nie umknie. Co ważne – na raty rozłożysz płatność za usługi, a także to co wypłacisz z bankomatu.

Jeśli jednak wolisz uregulować wszystko za jednym razem – warto wiedzieć, że spłatę odroczysz nawet do 45 dni. I to za 0 zł (RRSO 0%)!

Wygodne płatności kartą, aplikacją, telefonem, zegarkiem

Obiad w restauracji zjedzony, a portfel został w domu? Nie ma najmniejszego problemu! Z Wonga Pay zapłacisz w każdej sytuacji:

• kartą wirtualną w aplikacji,

• smartfonem,

smartwatchem,

• gotówką – wypłacisz ją z dowolnego bankomatu w Polsce, za pomocą karty wirtualnej lub fizycznej. Koszt wypłaty to 3 zł.

Jak korzystać z fizycznej karty Wonga Pay Visa? Zamów ją w aplikacji. Całkowity koszt produkcji oraz wysyłki, czyli 25 zł zostanie doliczony do najbliższego rachunku. Koniecznie pamiętaj o tym, by nadać jej PIN w aplikacji – wtedy będzie w pełni funkcjonalna.

Jak zamówić kartę fizyczną i ile to kosztuje?>>

Wonga Pay oferuje Ci wiele opcji, a płatności odroczone offline to nieograniczona liczba możliwości opłacenia dowolnych usług lub zakupów, na raty i nie tylko.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: