Mam już pożyczkę w Wonga. Czy mogę korzystać z Wonga Pay?

Aktualizacja:

21.09.2023

Tak, ale tylko jeżeli pożyczka została już spłacona.

Wonga a Wonga Pay – nowy produkt, nowe możliwości!

Wonga Pay jest zupełnie nową aplikacją do płacenia telefonem, w ramach której masz do dyspozycji w pełni funkcjonalny rachunek płatniczy i limit kredytowy w wysokości do nawet 7 000 zł. Jak można się domyślić już po pokrewnej nazwie, Wonga Pay to usługa udostępniona przez markę Wonga. Kredyty i limity w obu z nich są ze sobą powiązane. Co to dla Ciebie oznacza?

Jeśli aktualnie spłacasz pożyczkę w Wonga, to nie możesz korzystać z Wonga Pay. Bardzo cenimy jednak osoby, które sięgają po produkty Wonga. Gdy tylko spłacisz swoje obecne zobowiązanie w Wonga do końca, możesz śmiało rozpocząć nowy proces rejestracji i wnioskować o limit w Wonga Pay!

Sprawdź, jak spłacić limit lub raty Wonga Pay

Pożyczka w Wonga vs. kredyt w banku – weryfikacja wniosku o założenie konta

Sam fakt posiadania kredytu w banku lub instytucji pożyczkowej, a nawet spłacanie czegoś kupionego na raty, nie wykluczy Ci możliwości założenia konta w Wonga Pay. O ile otrzymasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej, bez trudu zarejestrujesz się w aplikacji i otrzymasz limit w wysokości nawet do 7 000 zł!

Wysoka kwota innych zobowiązań może jednak sprawić, że wnioskowanie o limit w Wonga Pay będzie na jakiś czas niedostępne – aż do momentu, w którym spłacisz część należności i tym samym poprawisz swoją zdolność kredytową.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: