Jak spłacić limit lub raty?

Aktualizacja:

11.07.2023

Wpłać środki własne na rachunek Wonga Pay.

Niezależnie od tego, czy chcesz spłacić limit w całości, czy też rozłożyć go na 5 rat, spłata wykorzystanych środków wygląda dokładnie tak samo. Wszystko załatwisz z poziomu aplikacji mobilnej – bez składania dodatkowych wniosków, czekania na ich akceptację i niepewności, czy na pewno uda się zrobić zakupy na raty.

Wpłata środków na rachunek Wonga Pay

Odroczone płatności kartą Wonga Pay możesz spłacić na dwa sposoby: w całości lub na raty. Aby dokonać wyboru spłaty, należy: otworzyć aplikację, zalogować się na swoje konto, kliknąć w przycisk „Wybierz jak spłacasz”. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami, które zobaczysz na ekranie.

Co się stanie, jeśli nie podejmiesz żadnej decyzji? Automatycznie rozłożymy spłatę Twojego wykorzystanego limitu z miesiąca na 5 rat.

Zarówno w przypadku wyboru opcji spłaty w ratach, jak i w całości, konieczne jest wpłacenie środków na Twój rachunek płatniczy Wonga Pay. Aby to zrobić:

1. Kliknij przycisk Wpłać środki.

2. Przelej odpowiednią kwotę z innego konta na swój rachunek Wonga Pay.

Gdy Twoje środki pojawią się na rachunku płatniczym Wonga Pay, 15. dnia miesiąca pobierzemy niezbędną kwotę należności do spłaty.

Pamiętaj, że bardzo ważny jest termin zaksięgowania środków na rachunku Wonga Pay, a czas realizacji przelewów uzależniony jest od czasu sesji przelewów Elixir w danym Banku.

Zadbaj tylko o to, by kwota wpłaty odpowiadała wybranej opcji spłaty. Informację o tym, ile wyniesie rata oraz spłata całego limitu w tym okresie rozliczeniowym, znajdziesz na ekranie głównym aplikacji.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: