Wszystkie tematy

Jak mogę wypłacić gotówkę z bankomatu?

Aktualizacja:

04.07.2023

Gotówkę wypłacisz z każdego bankomatu w Polsce – tradycyjnie za pomocą karty fizycznej, jak i zbliżeniowo telefonem lub zegarkiem. Koszt wypłaty z bankomatu to 3 zł.

Krawcowa, zwężająca nową sukienkę albo szewc, który naprawił Twoje ulubione buty nie mają terminala płatniczego? A może regularnie robisz zakupy na pobliskim bazarku, gdzie płaci się tylko gotówką? Z Wonga Pay to żaden problem – dzięki aplikacji wypłacisz pieniądze w dowolnym bankomacie!

Koszt wypłaty gotówki

Z Wonga Pay masz łatwiejszy dostęp do gotówki, bo możesz ją wypłacać z każdego bankomatu. Nieważne, czy jedziesz na wakacje, czy planujesz zakupy w osiedlowym warzywniaku. Wystarczy tylko odwiedzić najbliższy bankomat, aby mieć gotówkę przy sobie!

Za każdą wypłatę pobieramy opłatę w wysokości 3 zł. Bankomaty mogą też naliczać opłaty i prowizje po swojej stronie. W takiej sytuacji zobaczysz odpowiedni komunikat na ekranie.

Wypłata pieniędzy z Wonga Pay

Jak wypłacić pieniądze z bankomatu? Z Wonga Pay zrobisz to na 2 sposoby: kartą wirtualną lub fizyczną. Czy możesz mieć obydwie? Oczywiście, że tak! Pamiętaj tylko, że zarówno karta fizyczna, jak i tak, którą masz w telefonie czy zegarku, musi mieć ustawiony PIN, aby móc wypłacać nią pieniądze z dowolnego bankomatu w Polsce i nie tylko. Nadanie kodu PIN jest łatwe i szybkie – zrobisz to w aplikacji, w sekcji Ustawienia karty.

Wskazówka: sprawdź w aplikacji, czy planowana kwota wypłaty mieści się w Twoim dziennym lub miesięcznym limicie. Jak to zrobić? Zaloguj się do Wonga Pay, kliknij Karta, następnie Ustawienia karty i wejdź w Limity transakcji. W tym samym miejscu możesz też łatwo zmienić swój limit.

Gotówka pod ręką!

Jeśli chcesz wypłacić gotówkę z bankomatu, wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji:

1. Skorzystaj ze swojego telefonu, zegarka i aplikacji Portfel Google. Wirtualna karta płatnicza umożliwi Ci wypłatę gotówki w każdym bankomacie, który obsługuje płatności zbliżeniowe.

2. Użyj karty fizycznej. Z Wonga Pay Visa cały proces wygląda tak samo, jak w przypadku każdej innej karty bankomatowej.

Dodawanie karty wirtualnej Wonga Pay do Portfela Google

• Pobierz aplikację Portfel Google.

• Zaloguj się do Wonga Pay.

• Kliknij Karta na dole.

• Wybierz Dodaj do G Pay.

• Zaakceptuj warunki.

• Ustaw kartę Wonga Pay jako domyślną (opcjonalnie).

Zamów kartę fizyczną Wonga Pay Visa

Chcesz mieć fizyczną kartę Wonga Pay Visa? Nic prostszego!

• Wejdź w Ustawienia karty, kliknij Zamów kartę fizyczną.

Nadaj karcie kod PIN – będzie niezbędny do aktywacji karty, którą prześlemy Ci pocztą.

• Wpisz adres do wysyłki.

• Upewnij się, że dane są poprawne i zamów kartę.

Całkowity koszt wydania karty z wysyłką to 25 zł – kwota ta zostanie jednorazowo doliczona do Twojego comiesięcznego podsumowania. Karta Wonga Pay Visa przyjdzie do Ciebie Pocztą Polską i aby z niej korzystać, musisz ją aktywować. Jak to zrobić? Wystarczy, że podczas pierwszej transakcji płatniczej włożysz ją do terminala i wpiszesz PIN nadany podczas zamawiania. Kartą możesz płacić wszędzie.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: