Czy muszę wylogować się z aplikacji?

Aktualizacja:

21.09.2023

Nie, wystarczy tylko zamknąć działanie apki w tle. Możesz też wyłączyć telefon przyciskiem „Wyłącz”.

Zamknij apkę, aby przyspieszyć kolejne logowanie

Automatycznie wylogujemy Cię z aplikacji, kiedy ją zamkniesz. Twoje dane będą bezpieczne, a gdy zdecydujesz się znów wejść do aplikacji, po prostu klikasz ikonkę Wonga Pay i wpisujesz ustalony wcześniej kod PIN.

I tyle – zalogowano! Teraz możesz w pełni cieszyć się apką i korzystać z niej tak, jak lubisz najbardziej. Masz do dyspozycji płatności zbliżeniowe telefonem, zakupy na raty czy wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce (koszt wypłaty to 3 zł).

Co więcej, łatwo sprawdzisz termin spłaty limitu kredytowego lub rat, a także zerkniesz, ile środków masz jeszcze do wydania.

Ważne: jeśli wylogujesz się z poziomu apki, przy kolejnej próbie logowania będziesz przechodzić przez dodatkowy proces weryfikacji. Poprosimy Cię wtedy o podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu, na który wyślemy Ci czasowy kod weryfikacyjny, aby upewnić się, że Ty to właśnie Ty.

Wylogowanie z Wonga Pay

Masz więc 3 opcje wylogowania:

• zamknięcie działania aplikacji w tle,

• wyłączenie telefonu,

• wylogowanie z poziomu aplikacji.

Wszystkie są dostępne i w pełni bezpieczne, ale wylogowanie z poziomu aplikacji Wonga Pay jest bardziej czasochłonne. Musimy wtedy sprawdzić więcej informacji, co może trochę potrwać. Jeśli po prostu zamkniesz działanie apki w tle i ponownie ją uruchomisz, logowanie będzie szybsze i łatwiejsze, nie wymagające dodatkowych kroków weryfikacji.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: