Wszystkie tematy

Jak się zarejestrować?

Aktualizacja:

25.05.2023

Pobierz aplikację Wonga Pay z Google Play, przejdź pozytywnie wideoweryfikację i ocenę zdolności kredytowej (bazy CRIF), zaakceptuj umowę. I tyle – rejestracja w Wonga Pay zakończona!

Wideoweryfikacja w Wonga Pay – kilka ujęć i gotowe!

Celem wideoweryfikacji jest sprawdzenie, czy to faktycznie Ty zakładasz konto Wonga Pay i składasz wniosek o produkt. Poprosimy Cię o:

  • zrobienie zdjęcia dowodu osobistego (z obu stron),
  • wykonanie kilku ruchów głową, losowo wskazanych przez aplikację.

Następnie aplikacja porówna, czy Twój wizerunek zgadza się ze zdjęciem z dowodu osobistego. Jeśli weryfikacja zakończy się sukcesem, będziesz mógł kontynuować rejestrację w Wonga Pay i – w dalszym etapie – cieszyć się z limitu odnawialnego i usługi kup teraz, zapłać później. W przypadku niepowodzenia nie będziesz mógł korzystać z aplikacji.

Biometria – niezawodna metoda weryfikacji

Wideoweryfikacja w Wonga Pay bazuje na analizie biometrycznej twarzy. Metoda ta wykorzystuje głębokie sieci neuronowe (sztuczną inteligencję) do identyfikacji użytkowników na podstawie ich indywidualnych cech fizycznych.

Podczas rejestracji system porówna Twoje unikalne cechy twarzy (zarejestrowane na wideo) z biometrycznym wzorcem (zdjęciem dowodu osobistego). Dzięki temu upewnimy się, że nikt inny nie próbuje otworzyć na Ciebie rachunku.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: