Jak działają raty w Wonga Pay?

Aktualizacja:

27.12.2023

Wykorzystany limit w Wonga Pay spłacisz w 5 ratach (RRSO 130,43%). Wszystko załatwisz w aplikacji. Pomoże Ci w tym czytelny harmonogram spłaty.

Wysoki rachunek nie musi już oznaczać wydawania pieniędzy ze swojego codziennego konta czy uszczuplania oszczędności. Wszystkie zakupy z miesiąca, zarówno stacjonarne, jak i te przez Internet, które robisz za pomocą Wonga Pay, staną się jeszcze wygodniejsze, jeśli skorzystasz z opcji rozłożenia ich na raty. Bez zbędnych formalności. Wystarczy wybrać w aplikacji odpowiednią formę spłaty.

Raty z Wonga Pay. Nie potrzebujesz dodatkowych wniosków!

Jeśli lubisz zakupy na raty, ale chcesz prostszego i szybszego rozwiązania – to Wonga Pay będzie idealna. Z aplikacją Wonga Pay załatwisz wszystko w chwilę, za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Bez długiego oczekiwania na decyzję czy każdorazowego wypełniania pliku dokumentów

Co to jest Wonga Pay i jak działa? Sprawdź! >>

Proces sprawdzania swojej zdolności kredytowej przechodzisz tylko raz w trakcie rejestracji i zakładania konta, czyli w chwilę po pobraniu aplikacji ze sklepu Google Play. Wszystko to, co kupisz za pomocą aplikacji Wonga Pay, spłacisz na spokojnie później.

Jak rozłożyć zakupy na raty?

Płatność odroczona to bardzo wygodna opcja regulowania rachunków w sklepach. Jeżeli nie chcesz spłacać całości wykorzystanego limitu kredytowego jednorazowo – zdecyduj się na rozłożenie należności na mniejsze kwoty. Wonga Pay umożliwi Ci spłatę w 5 ratach. Oprocentowanie wynosi 130,43%.  

Prześledźmy cały proces krok po kroku. Zakupy zrób tak, jak zawsze. Nie różnią się one niczym od tych dokonywanych ze środków własnych. Zapłać z Wonga Pay kartą wirtualną bądź fizyczną. A nawet gotówką wypłaconą z bankomatu (koszt to 3 zł). 1. dnia kolejnego miesiąca aplikacja poprosi Cię o wybór, jak chcesz spłacić swoje wydatki – jednorazowo w całości (RRSO 0%) lub w ratach (130,43%).

Otwórz aplikację i kliknij „Wybierz, jak spłacasz”. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, dzięki którym znajdziesz możliwość płatności w ratach.

Jeśli nie dokonasz wyboru, to Twoja spłata zostanie automatycznie rozłożona na 5 rat.

Tylko tyle i aż tyle. Wszystko załatwione w chwilę. A Ty możesz cieszyć się nowym laptopem, wygodnymi butami ulubionej firmy, czy zasłużoną wycieczką, która pozwoli Ci naładować baterie przed powrotem do pracy bądź na uczelnię.

Płatności na raty – łatwa sprawa

Jak widzisz, rozłożenie zobowiązań na raty nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. Idealna opcja dla zabieganych oraz tych, którzy nie lubią żmudnego wypełniania druczków. Czyli w zasadzie dla każdego z nas.

Jak uregulować należności? Limit kredytowy trzeba opłacić do 15. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zrobiono zakupy ratalne. Jednak podsumowanie swoich finansów zobaczysz wcześniej – 1. dnia nowego miesiąca. Wszystko znajdziesz oczywiście w aplikacji. Brzmi banalnie, prawda? I takie właśnie jest. Raty w Wonga Pay to pestka. Bo lubimy ułatwiać Twoje życie.

Wonga Pay to także płatności za usługi!

Musisz wiedzieć coś jeszcze. Zakupy ratalne to nie tylko produkty na raty. To także usługi! Planujesz pakiet zabiegów? Potrzebujesz regularnych masaży kręgosłupa? Czeka Cię wizyta u mechanika? Weź telefon do ręki i skorzystaj z apki Wonga Pay! Zapłacisz nią także za usługi. Jeśli wybrane przez Ciebie miejsce nie ma terminala obsługującego płatności zbliżeniowe – zdecyduj się na płatność gotówką, którą wypłacisz dzięki naszej aplikacji. W każdym bankomacie w Polsce (koszt wypłaty to 3 zł). Wszystkie transakcje zobaczysz na czytelnym podsumowaniu, które dostępne jest w aplikacji po zalogowaniu.

Z Wonga Pay zapłacisz nie tylko za taksówkę, fryzjera czy nowy tatuaż. Oprócz tego opłacisz wszystkie ulubione subskrypcje. Nie musisz rozliczać się osobno na każdej platformie z muzyką, filmami, serialami, grami, e-bookami czy przepisami kulinarnymi bądź artykułami prasowymi. Zrobisz to w aplikacji Wonga Pay. A wszystko szybko i komfortowo – na raty lub bez nich, jak wolisz!

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: