Ile kosztuje Wonga Pay?

Aktualizacja:

25.05.2023

Aplikacja Wonga Pay jest darmowa przez pierwsze 2 miesiące. Po tym czasie płacisz 5 zł miesięcznie.

Nie musisz martwić się o terminy. Automatycznie pobierzemy tę kwotę z karty podpiętej do Wonga Pay, podanej podczas rejestracji w aplikacji. Przypomina to subskrypcję za serwisy streamingowe. Koszty rat i opłat dodatkowych znajdziesz w Tabeli Opłat. Sprawdź, ile kosztują najważniejsze usługi Wonga Pay!

Za to nie zapłacisz nic!

  • 0 zł za pobranie aplikacji

Pobierz naszą aplikację do płatności odroczonych za darmo i testuj bezpłatnie przez 2 miesiące!

  • 0 zł za wydanie wirtualnej karty Wonga Pay Visa

Rejestrujesz się w aplikacji, zakładasz rachunek płatniczy i gotowe – wirtualna karta Wonga Pay Visa jest Twoja, i to wydana całkowicie za darmo!

  • 0 zł za obsługę karty debetowej

Płatności kartą Wonga Pay Visa nic Cię nie kosztują. Płacisz zbliżeniowo lub wsuwając kartę fizyczną do terminala (z PIN-em lub bez PIN-u) za 0 zł. Bezpłatne są również usługi związane z zatwierdzeniem i anulowanie transakcji, a także zmianą limitów, tymczasową blokadą czy zastrzeganiem karty.

  • 0 zł za usługę bankowości elektronicznej

Sprawdzasz historię transakcji, dostępny limit, zamawiasz kartę za pomocą kilku kliknięć w aplikacji. Nie pobierzemy od Ciebie żadnej opłaty za tę usługę.

Opłaty w Wonga Pay

  • 3 zł za wypłaty gotówki z bankomatu

Masz łatwy dostęp do swoich pieniędzy z dowolnego bankomatu – nawet na wakacjach albo podczas służbowego wyjazdu! Wypłacaj gotówkę, kiedy chcesz, korzystaj z kursu Visa!

  • 25 zł za wydanie karty fizycznej Wonga Pay Visa (opcjonalne)

Wolisz kartę fizyczną? Żaden problem → zamów ją w aplikacji, klikając w sekcję „Ustawienia karty”. W Wonga Pay płacisz tylko za wyrobienie karty. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów za korzystanie z karty fizycznej.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: