Wszystkie tematy

Gdzie pojawią się pieniądze od Wonga Pay?

Aktualizacja:

09.06.2023

Na Twoim rachunku płatniczym Wonga Pay. Nie przelewamy środków na Twoje inne konto bankowe.

Pieniądze Wonga Pay i Twoje własne środki

Na rachunku płatniczym Wonga Pay znajdują się nie tylko środki pochodzące z udzielonego Ci limitu. Możesz też wpłacić własne środki i dysponować nimi tak, jak chcesz. Swoje pieniądze możesz wydawać na zakupy, przelewać na inne konta i wypłacać z bankomatu (koszt wypłaty to 3 zł).

Równie dobrze możesz wykorzystać je do nadpłacenia limitu przed terminem spłaty. W ten sposób szybciej pozbędziesz się zobowiązania, a przy tym zwiększysz dostępną kwotę limitu do wykorzystania do końca miesiąca.

Limit w Wonga Pay – środki na dowolny cel

Gdy przejdziesz pozytywnie przez etap rejestracji, możesz wejść do aplikacji Wonga Pay. Już przy pierwszym logowaniu zobaczysz w niej limit kredytowy w wysokości nawet do 7 000 zł – w górnej części ekranu głównego, po lewej stronie. To właśnie te pieniądze od Wonga Pay, które są do Twojej dyspozycji. Nie przelewamy ich na Twoje konto w innym banku.

Z limitu w rachunku płatniczym Wonga Pay zapłacisz za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz za usługi. A jeśli potrzebujesz gotówki, wypłacisz ją z bankomatu. To od Ciebie zależy, co zrobisz z dodatkowym zastrzykiem pieniędzy.

Środków pozyskanych w ramach limitu możesz używać do 45 dni za darmo z RRSO 0%. Ostateczny termin spłaty to 15. dzień kolejnego miesiąca. Jeśli spłacisz od razu całość, nie będzie Cię to nic kosztować. Możesz jednak, jak chcesz rozłożyć płatność na 5 wygodnych rat (RRSO 130,43%), żeby była mniejszym obciążeniem dla Twojego budżetu w tym miesiącu.

Załóż konto Wonga Pay, kupuj i płać później

Aby móc korzystać z rachunku płatniczego i limitu kredytowego Wonga Pay, pobierz aplikację na telefon z Androidem i zarejestruj się. Proces ten zajmie tylko chwilę i będzie wymagać przejścia przez proces weryfikacji Twojej tożsamości i zdolności kredytowej.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: