Chcę zapłacić później za zakupy. Ile mam czasu?

Aktualizacja:

09.06.2023

Masz czas do 15. dnia kolejnego miesiąca.

Aplikacja Wonga Pay oferuje wygodne finansowanie codziennych zakupów lub nieprzewidzianych wydatków, takich jak np. naprawa samochodu czy nowa pralka. Jej największą zaletą jest możliwość odroczenia terminu płatności nawet do 45 dni. Jak to działa? Przeanalizujmy 2 scenariusze.

  • Robisz zakupy 1. dnia miesiąca – na spłatę masz nawet do 45 dni, bo termin spłaty przypada na 15. dnia kolejnego miesiąca.
  • Robisz zakupy 15. dnia miesiąca – musisz spłacić limit w ciągu 30 dni, bo tyle ich pozostało do 15. dnia nowego miesiąca.

Sprawdź, jak rozłożyć płatność na raty

Płać później za usługi i zakupy z Wonga Pay

Z płatności Wonga Pay możesz korzystać, jak tylko zechcesz. Płać w ten sposób za zakupy stacjonarne w lokalnych sklepach. Kupuj produkty przez Internet z płatnością online. A jeśli chcesz zapłacić gotówką – wypłać ją z bankomatu.

Wykorzystaną kwotę limitu możesz spłacić w całości albo rozłożyć na 5 rat z wygodnym harmonogramem spłaty. Wybierasz opcję samodzielnie, w aplikacji Wonga Pay.

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

+48 788 000 038

Zadzwoń

Nasi doradcy są dostępni: pon.–pt. 8:00–22:00, sob.–nd. 9:00–17:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Kosz połączenia wg taryfy operatora.

Nasi doradcy są dostępni:
pon.–pt. 8:00–22:00
sob.–nd. 9:00–17:00
z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Koszt połączenia wg taryfy operatora.

W każdej sprawie napisz na:

W każdej sprawie napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na:

W sprawie reklamacji napisz na: